Haberler

Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı olan Avrasya Pencere Fuarı’nda olacağız.

Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi , Salon 8 – Stand 816 A da, 6-9 Mart 2019 tarihlerinde görüşmek dileğiyle. Bayi ve ziyaretçilerimizi bekleriz. Yeni ürünlerimiz ve yeniliklerimiz ile sizlerle birlikte olacağız.

Online Davetiye için Tıklayınız

Continue reading

Dayanıklılığın estetikle buluştuğu cam balkon sistemlerinin başında ısıcamlı giyotin sistem gelir. 22 mm kalınlığındaki ısı cam ile üretilen giyotin sistem Ankara cam balkon sektörüne yeni bir anlayış getirmektedir. 300 cm genişlik ve 400 cm yüksekliğindeki alanlarda bile uygulama imkanına sahip olan bu sistem Kupa Cam Balkon Sistemleri’nin Ostim cam balkon üretim tesislerinde hazırlanmaktadır. Taşıma sisteminin yerinden çıkmasını engelleyen güçlü zincir, taşıma sistemi ile birlikte yıllarca güvenle ve sorunsuzca kullanılabilir. Birbirine kolayca takılabilen birleştirme aparatları sayesinde vidalamaya ihtiyaç duyulmadan kısa bir sürede üretilmektedir. Kanatlı profil seçenekleri sayesinde ısıcamlı ya da tek camlı uygulamak mümkündür.  Elektrik olsa da olmasa da üstte ve altta kolayca toplanabilen ısıcamlı giyotin sistem cam balkonlar yeni bir tarz oluşturuyor.

Continue reading

Yapılara estetik katan cam balkon sistemlerinin gelişimine katkı sunan Kupa Cam, balkon sistemlerinde yeniliğe ve ulusal-uluslararası bayilik ağını genişletmeye büyük önem veriyor. Kendi markası ile birlikte sektörde yer alan aktörlerin de gelişimine destek olacak tasarım uzmanlığı alt yapısına sahip Türkiye’deki ilk yerli firma olmanın haklı gurunu yaşıyor. Kendine ait tescilli ve özgün tasarımlarını tüketici ile buluşturan Kupa Cam Balkon Ostim tesisinde üretim ve Ar-Ge çalışmalarını sürdürüyor. Firma, aynı zamanda mevcut sistem ve modeller içerisinde de esneklik sunulurken tüketicinin talepleri doğrultusunda ihtiyaçları karşılamaya özen gösteren bir anlayışa sahip. Ürettiği ve satışa sunduğu sistemlerin tamamını garanti etmekte, firma müşteri şikayeti konusunda minimum orana sahip bir firmadır.

Tescil edilmiş modellerde kullanılan aksesuarların tümünü kendi tesislerinde üreten Türkiye’nin ilk ulusal markası Kupa Cam Balkon Ankara içerisinde başlattığı konfor ve kalite sunan hizmetlerini bayilik ağıyla güçlendiriyor. Ülkenin farklı noktalarında ve yurt dışında bayi ve alt bayi yapılanmasını sürdürüyor. Birlikte kazanıp mutluluğu birlikte paylaşma anlayışı ile bayileri ile olan ilişkilerini güçlü tutmaktadır. Her bir bayi sadece gelen sipariş ile ilgili tedariki ve montajı yapmakla kalmayıp sektörde gelişen ve değişen ne varsa bu konuda Kupa Cam ile birlikte kazanım elde ediyor. Bulunduğu şehrin en iyi firmaları arasından seçilen bayiler ile üretim ve montaj konusunda kusursuz sistemler almasını garanti ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Kupa Cam Balkon Farkı

Bayileri ile karşılıklı gelişimi kendine ilke edinen Kupa Cam çalışma modeli sayesinde bayi alt yapısı konusunda son derece istikrarlı bir profil çizmektedir. Sistemlerinde kullandığı yüksek dayanıklılık ve paslanma karşıtlığı özelliğine sahip bütün aksesuarlarını kendi üreten, cam balkon sektörü içerisinde olmanın haklı gururunu yaşayan Kupa Cam bayisi olmak bir ayrıcalık… Sektöründe öncü ve lider konumda olan, tüm ürünlerinin tasarımı kendine ait ve tescilli bir firmanın bayisi olmak isteyen paydaş adayları internet sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirler.

Sektörün gelişen ve değişen şartlarını işletmesine kazandırmak isteyenler için Kupa Cam Balkon bayiliği doğru seçim.

Kupa Cam Balkon Sistemleri olarak geliştirdiğimiz Orion Isıcamlı Sistem cam balkon teknolojisinin geldiği noktayı göstermesi açısından önemi bir ürünümüz. Diğer sistemlerdeki zincirli açma halkasının yerini Orion’da çerçevenin orta seviyesinde yer alan çevirmeli bir kol devralmıştır. Alt ve üst emniyet sistemi Kupa Cam Balkon logolu bu kol yardımıyla tek hamlede açılıp kapanabiliyor. Orion sisteme sahip balkonun cam kanatları kolayca hareket eder. Tamamen yeni bir tasarım ile üretilen sistemde cam contaları, kasa, ara çıtalar, ara cam contaları, ray ve baza arasındaki contalar da tamamen yeni dizayn edilmiştir. Orion sağ yönlü kullanıma hazırlanabildiği gibi sol yönlü kullanım için de hazırlanabilmektedir.

Continue reading