fbpx

KUPA HAREKETLİ CAM SİSTEMLERİ

Hikayemiz

1990 yılında, Solmaz Makine olarak sanayi sektörüne merhaba diyen firmamız, iki dostun teknik tecrübesi, özverisi ve büyük işler başarma inancı ile yola çıktı.  Talaşlı imalat ve kalıpta seri üretim yapmakta olan firmamız, işlerimizdeki istikrarlı kalite ve güven esasına dayalı iş yapma biçimimizle kısa sürede sektörde önemli bir yer edindi.

Ardından, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda seri üretim parkını kurarak büyümeye devam ettik.

Türkiye’de cam balkon üretmek isteyen ilk firmalara, sahip olduğumuz tecrübe ve emeği esirgemeyerek, sistemlerinin tasarımında her zaman yol gösterdik. Aynı zamanda Türkiye’de cam balkon alanında ilk yerli aksesuarı yapan firma olduk. Türkiye’de cam balkon sektörüne yön vermenin ve ilklere yol göstermenin gururunu yaşadık. Uzunca bir dönem, çözüm ortaklarımız için tasarıma ve aksesuar üretimine devam eden firmamız; 1999’dan itibaren, kendi markası olan Kupa Camlama Sistemlerini kurmaya karar verdi. Kupa Camlama Sistemleri’ni kurarken amacımız, yıllar içinde edindiğimiz tecrübelere dayanarak; piyasadaki markaların tasarım hatalarını içermeyen, sorunsuz çalışan bir sistem yaratmaktı.

Tamamı Tescilli Tasarımlar

Bugün, tamamı kendi tescilli tasarımlarımız olan; katlanır, kayar ve üstten askılı camlama ürünlerimiz ile müşteri şikayetleri en az olan; dolayısıyla bayilerimizi de en çok memnun eden sistemleri yaratmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sistemlerimiz, montaj ve kullanım kolaylığı, kalite ve estetik değerleri sayesinde, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da giderek daha geniş kitlelere ulaşmaktadır.

Türkiye'deki Tek Firma

Bunların yanında, firmamız sistemlerinde kullandığı tüm aksesuarları kendi bünyesinde üreten Türkiye’deki tek firmadır. Tüm Kupa Aksesuarları, tesisimizde bulunan son teknolojiye sahip makineler ile tecrübeli kadromuz tarafından üretilmektedir. Bu şekilde, her zaman sürdürülebilir kaliteyi garanti etmekteyiz.

ISO KYS Belgelerimiz

Kalite Belgelerimiz

Kupa Hareketli Cam Sistemleri

Neden Kupa Cam Balkon

Profesyonel Çözümler

Hareketli Cam Sistemlerinde KUPA

 1. Öncü Firma
  Türkiye’deki ilk cambalkon sistemlerinden beri, sistemlerin geliştirilmesine öncülük eden ve diğer markaların da gelişimine de katkıda bulunan tasarım uzmanlığına sahibiz.
 2. Özgün Tasarım
  Tüm sistemlerimiz, kendi özgün ve tescilli tasarımlarımızdır. Aynı biçimde, ihtiyaçlarınıza uygun tasarımları kolaylıkla geliştirebiliriz.
 3. Türkiye'de İlk Yerli Aksesuar
  Camlama sistemi aksesuarlarının tamamını kendi fabrikasında yapan ilk ve tek firmayız.
 4. Sorunsuz Çalışan Sistemler
  En az müşteri şikâyeti oranına sahip sistemleri üretiyoruz. Tamamı garantili sistemler
 5. Mutlu Bayi, Mutlu Müşteri
  Türkiye’nin her yerinde, en iyi firmalardan seçilen bayi alt yapımız ile müşterilerimizin imalat ve montajı kusursuz yapılan sistemler alması garantilenir. Bunun yanında, bayilerimizle karşılıklı gelişim ilkesine dayanan çalışma modelimiz sayesinde, istikrarlı bir bayi altyapısına ve en az bayilikten ayrılma oranına sahibiz.
 6. Malzeme Kalitesi
  Güçlü yapıyı şık ve minimal tasarımla birleştiren profillerimiz, alüminyum hammaddesinden, anodize ve boyama işlemlerine dek en yüksek kalite esas alınarak üretilir.
 7. Kendi İmalatımız

  Tüm aksesuarlarımız kendi imalatımız olup, yüksek mukavemete göre tasarlanmış ve paslanma karşıtı işlemden geçmektedir.

  Kendi enjeksiyon hattımız sayesinde sınırsız seçenek sunabildiğimiz plastik aksamlarımız, UV’ye, yüksek ve düşük sıcaklık şartlarına dayanımlı en kaliteli polyamidden üretilir.

Türkiye’de ve dünyada tercih edilen öncü bir firmayız.

#kupacambalkonbayisi

KUPA BAYİSİ

Bayilerimiz

Şu anda 100’ün üstünde aktif bayisine tasarım ve üretim yapmakta olan firmamız, ulusal ve uluslararası pazarın ihtiyaçlarına yönelik en doğru yeni ürünleri tasarlamaya devam etmekte ve doğru partnerlerle istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

Neden KUPA Bayiliği

 1. KUPA Avantajlarından Sizde Yararlanın
  • Cambalkon sistemlerinde Türkiye’nin öncü tasarım firması olarak, 26 yıllık tecrübe ve güvenin ürünü olan, tamamı kendi tasarımımız ve tescilli sistemler sunuyoruz.
  • Aksesuar imalatını ve plastik enjeksiyonları kendi bünyemizde yapmamız sayesinde; kalite, tasarım ve çeşitlilikte tüm ihtiyaçlarınıza zamanında cevap verebiliyoruz.
  • Online olarak kullanabildiğiniz İmalat Programı ile ürün çizimlerini, malzeme ve maliyet hesaplarını kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Online malzeme siparişi modülümüzle, web sitemizden çok pratik biçimde sipariş geçebilirsiniz.
  • Kaliteli malzeme hammaddeleri, sorunsuz hareket tasarımı ve tamamı garantili sistemler ile müşteri şikâyetlerini en az seviyeye indiriyoruz.
  • Kolay montaj esasına göre tasarlanmış sistemler sayesinde montaj sürenizi kısaltıyoruz.
  • Güçlü teknik desteğimiz ile hem zor projelerinizde hem de farklı tasarım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.
 2. Bayilik Başvurusunda Bulunun
  Kupa ürünleri ile siz de müşterilerinize sorunsuz çözümler sunmak istiyorsanız bayilik başvurusunda bulanabilirsiniz, bunun için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilir ya da bayilik başvuru formunu  doldurabilirsiniz.