fbpx

Kişisel Veri Bilgilendirme Metni

https://kupacambalkon.com/ uzantılı internet sitemizi ziyaret etmeniz ve web sitemizde, sosyal medya hesaplarımızda yer alan aktif formları doldurmanızla edinebildiğimiz kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında sizi bilgilendirmek için bu metin hazırlanmıştır. 

Kupa Cam Balkon (Solmaz Makina Ltd. Şti.) olarak internet sitemizi ürünlerimiz, çalışma alanlarımız ve iletişim bilgilerimiz hakkında bilgi vermek, çalışma arkadaşlarımızı ve bayilerimizi tanıtmak amacıyla kullanmaktayız. 

İnternet alt yapısının çalışma biçimi dolayısıyla, web sitemizi ziyaret eden kişilerin IP ve Mac adresi, bulunulan şehir, tarayıcı ve sayfa ziyareti bilgilerine erişilmesi mümkün olabilmektedir. Aktif formları doldurmanız halinde, bu formda sizden istenen “ad, soyad, e-posta adresi, telefon” vb verileri edinebilmekteyiz. Bu verileri sizler ile iletişim kurmak, ürün ve kampanyalarımızdan haberdar etmek için kullanabilmekteyiz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 11.maddesinde yer alan haklarınızı kullanmak veya anlamadığınız ya da tereddüt duyduğunuz kısımları sormak için iletişim sayfamızda yer alan adresimize gelebileceğinizi, 0 312 394 20 08 telefonundan arayabileceğinizi ya da [email protected] e-posta hesabımıza mail atabileceğinizi bilginize sunarız. Tarafımıza ulaşan başvurularınızı 30 gün içerisinde yanıtlayacağız.