fbpx

URSA – Rolling Roof

URSA

Rolling Roof
 1. Sistem Kullanımı ve Özellikleri

  Yaşam alanlarınızı korumanın ve kullanımını artırmanın yeni bir yolu geldi! Yeni Ursa sistemi ile tanışın. Açık hava mekanlarınızı anında daha kullanılabilir hale getirirken, olumsuz hava koşullarından korur. Ursa, güçlü ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Panel üzerinden bulunan motor ile birlikte kayış ve halat kullanılmayan özel tasarımı sayesinde sorunsuz kullanım imkanı sunar. Ayrıca kramier dişlileri ve taşıyıcı mekanizmaların korunması da sistemin uzun ömürlü olmasında önemli rol oynamaktadır. Ürün, geniş bir uygulama yelpazesi sunar: restoran bahçeleri, otel terasları, ev bahçeleri, yüzme havuzları ve daha fazlası için idealdir.

  Ursa'yı öne çıkan özellikleri şunlardır:

  Otomatik Açma/Kapama: Ursa, kullanıcı dostu bir otomasyon sistemi ile donatılmıştır. Toplanma alanının minimum düzeyde olması, daha geniş bir üst açılım imkanı sunmaktadır.Havanın kötüleştiğini hissettiğinizde veya sıcak bir günün tadını çıkarırken gölgeye ihtiyaç duyduğunuzda, tavanı bir düğme dokunuşuyla açabilir veya kapatabilirsiniz.

  Hava Koşullarına Dayanıklılık: Ursa, mekanik tasarımı sayesinde yağmura, rüzgara ve güneşe karşı dayanıklılık sağlayan yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.Sistemde kullanılan ve tamamı aluminyum enjeksiyonla üretilen makas, aksesuarlar ve permaglide burçlar
  sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar. Su tahliye düzeneği ile de yağmurlu havalarda kusursuz kullanım imkanı sunar. Böylece, mekanlarınızı her türlü hava koşuluna karşı korurken uzun yıllar boyunca dayanıklılığını korur.

  Estetik Tasarım: Ursa'nın şık ve modern tasarımı, her türlü mekanla mükemmel uyum sağlar. Aynı anda tüm panellerin hareket edebilmesini sağlayan özel tasarımı ile kusursuz bir kullanım imkanı sağlar. Renk seçenekleri ve özelleştirme imkanları sayesinde, kişisel zevkinize uygun bir görünüm elde edebilirsiniz.

  Enerji Verimliliği: Ursa, açık hava mekanlarınızı enerji verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. Güneş ışığını kontrol edebilir, iç mekan sıcaklığını dengeleyebilir ve enerji maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Ursa sistemi, açık hava mekanlarınızı daha kullanışlı, konforlu ve estetik hale getirir. Yağmurdan kaçınmak, güneşin tadını çıkarmak veya rüzgara karşı korunmak istediğinizde, Rolling Roof her ihtiyacınıza cevap verir. Dilediğiniz taktirde istenilen renk,ışık ve tasarıma uygun olarak da kullanım
  imkanı sunar. Geri dönüşümü kolay olan malzemelerle üretilen bu çevre dostu ürün, sürdürülebilirliğinizi artırır. Ursa ile yaşam alanlarınızı dönüştürün ve dört mevsimi dolu dolu yaşayın.

 2. Teknik Detaylar
  Maksimum sistem yüksekliği6000 mm
  Maksimum kanat genişliği4000 mm
  Açılma şekliGeriye doğru toplanarak açılır
  Profil renkleri (stokta)RAL renkleri
Fotoğraflar