fbpx

Blog

Isıcamlı Giyotin Sistem ve Kupa Farkı

Kategori Cam Balkon - Hareketli Cam Sistemleri 28 Kasım 2018

Dayanıklılığın estetikle buluştuğu cam balkon sistemlerinin başında ısıcamlı giyotin sistem gelir. 22 mm kalınlığındaki ısı cam ile üretilen giyotin sistem Ankara cam balkon sektörüne yeni bir anlayış getirmektedir. 300 cm genişlik ve 400 cm yüksekliğindeki alanlarda bile uygulama imkanına sahip olan bu sistem Kupa Cam Balkon Sistemleri’nin Ostim cam balkon üretim tesislerinde hazırlanmaktadır. Taşıma sisteminin yerinden çıkmasını engelleyen güçlü zincir, taşıma sistemi ile birlikte yıllarca güvenle ve sorunsuzca kullanılabilir. Birbirine kolayca takılabilen birleştirme aparatları sayesinde vidalamaya ihtiyaç duyulmadan kısa bir sürede üretilmektedir. Kanatlı profil seçenekleri sayesinde ısıcamlı ya da tek camlı uygulamak mümkündür.  Elektrik olsa da olmasa da üstte ve altta kolayca toplanabilen ısıcamlı giyotin sistem cam balkonlar yeni bir tarz oluşturuyor.

 

Giyotin Sistemde Güvenlik ve Konfor

Isıcamlı giyotin sistem ile cam balkon Ankara üreticileri arasında farkını ortaya koyan Kupa Cam estetiğe önem verdiği bu üründe güvenlik ve konforu üst seviyelerde birleştirmiştir. Ürünün profil kenarlarındaki fırçalar kanat arası profillerdeki kenetlenme mekanizması ile birlikte maksimum yalıtım sağlar. Zincir yataklarını gizleyen yan kapaklar ile elegant profil tasarım maksimum görüş alanı sunarak mekanda ferahlık sağlar. Tüketici tercihi doğrultusunda eklenebilen fotoseller ile maksimum güvenlik sağlar.

[ngg src=”galleries” ids=”10″ display=”basic_thumbnail” ajax_pagination=”1″]

Giyotin sistemin kendine özgü donanımı ve aksesuarı onu farklı kılıyor. Cam ölçülerinden profil kalınlığına, cıvata uzunluğundan kapama aparatlarına kadar özenle seçilen tüm parçalar sistemde standart olarak kullanılır. Kanatlarda kullanılan bazalar yan, alt ve üst taraflar için ayrı özelliklerde üretilir. Her bir parça güvenlik ve konfor göz önünde bulundurularak seçildiğinden kurulumu yapılan mekanların cam balkon estetiğini zirveye taşır. Entegre edilen kumanda ile yerinizden kalkmadan kolayca istediğiniz seviyede açma kapama yapabileceğiniz bir konfor ile balkonunuzda daha çok zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Kupa Cam tarafından tasarlanan giyotin sistem parça ve detaylarının bir araya gelmesi ile ortaya çıkan zarafet ve estetik beklentileri karşılamaya hazır. Ostim’de kurulu üretim parkuru ile Ankara cam balkon sektörünün öncülerinden olan Kupa Cam Balkon artık Türkiye’nin her yerine konforu taşıyor. Kupa Cam Balkon Ostim üretim tesislerinde üretilen sistemler bayilerimiz vasıtasıyla ülkemizin dört bir yanında sizlerle buluşuyor.

 

Yorum Yazabilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir