fbpx

Blog

Cam Balkon Bayiliği 

Kategori Bayilik 25 Nisan 2022

Cambalkon Bayiliği Veren Firmalar

Önümüzdeki dönem parlamaya aday sektörler arasında ön sıralarda bulunan cam balkon sektörü yalnızca konuta kattığı artı değer ve şıklıkla değil enerji verimliliğine yaptığı katkıyla da öne çıkıyor. Enerji fiyatlarının pahalanması ve AB’nin uygulamaya koyduğu Yeşil Mutabakat gereklilikleri ile konutlarda enerji verimliliği her zamankinden daha fazla önem kazandı. Bu noktada cam balkon bayiliği ve bayilik veren firmalara göz attığımızda Kupa Cam Balkon’un bayilere cazip koşullar sunmasıyla ön plana çıkması dikkat çekiyor. Kupa Cam Balkon, 100’ü aşkın bayi yapılanmasını sürdürerek bu sayıyı artırmayı planlıyor ve aynı hedefe yürüyeceğini düşündüğü firmalarla ortaklık kuruyor. Aslında bunun adı bayilik değil çözüm ortaklığı. Çünkü Kupa Cam Balkon, ticari kazancını bayilik üzerine tanımlıyor. Ankara’nın veya yurdun herhangi bir  noktasından firma genel merkezi olarak proje satışı bulunmamaktadır. Yönünü bayiden gelecek ticari alışverişe çevirmiş bulunuyor. Yani başka bazı firmalar gibi hem bayilik verip hem bayiyle rekabet etmiyor. Cam balkon bayiliği ve bayilik veren firmalar arasında Kupa Cam Balkon’un öne çıkmasının bir başka nedeni de cam balkonda kullanılan tüm aksesuarları kendi bünyesinde yapan tek firma olması ve kalite standardını daima yüksek tutması diyebiliriz.

Cam Balkon Bayilik

Kupa Cam Balkon, bundan 10-15 sene önce üretilen ve ihtiyaçlar doğrultusunda miadını doldurmuş ürünlerin bile yedek parça üretimini stoklarında tutmayı sürdürerek müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor. Bayilerini çözüm ortağı olarak gören ve ticari kazancını bayiler üzerinden tanımlayan Kupa Cam Balkon, bayilik konusunda oldukça seçici davranıyor. Yeterliliğini tamamlamamış, ustalığının hakkını verememiş ve test etmemiş bayi adaylarına yetki vermeyen Kupa Cam Balkon, bayilik kriterlerini yerine getiren firmalardan teknik eğitim ve teknik kontrol sürecinden onay aldıkları takdirde bayi olmalarına izin veriyor.

Cam Balkon Bayilik Fiyatları

Franchising sistemi gibi devasa yatırımların olduğu bir sistem yerine mamul alma üzerine kurulu bir sistem mevcut. Yani bayilik için talep edilen bir isim hakkı ücreti yok. Buna ücretsiz cam balkon bayiliği de diyebiliriz.

Cam Balkon Sistemleri Bayilik

Bayileri ile karşılıklı gelişimi kendine ilke edinen Kupa Cam Balkon, çalışma modeli sayesinde bayi alt yapısı konusunda son derece istikrarlı bir profil çizmektedir. Sektöründe öncü ve lider konumda olan, tüm ürünlerinin tasarımı kendine ait ve tescilli bir firmanın bayisi olmak isteyen paydaş adayları Kupa Cam Balkon internet sitesindeki iletişim bilgilerini kullanarak iletişime geçebilirler. Cam balkon sektöründe doğru ve akıllı seçim olan Kupa Cam Balkon, kendisini geliştirmek ve teknolojiye ayak uydurmak isteyen işletmeler için de oldukça geçerli bir seçim.

Kupa Cam Balkon Bayilik Şartları

Öncelikle bir atölyesi olmalı yani bayi üretim yapma kabiliyetinde olmalı. Üretim ve montaj yapabilecek ekiplere ve teknik donanıma sahip olması aranan şartlar arasındadır. Kota ve taahhüt şartı bayilik şartları arasında bulunmamaktadır.

Neden Kupa Cam Balkon Bayiliği:

  • Kupa, cam balkon sistemlerinde Türkiye’nin öncü tasarım firması olarak, 30 yıllık tecrübe ve güvenin ürünü olan, tamamı kendi tasarımı olan ve tescilli sistemler sunuyor.
  • Aksesuar imalatını ve plastik enjeksiyonları kendi bünyesinde yapması sayesinde; kalite, tasarım ve çeşitlilikte tüm müşteri ihtiyaçlarına zamanında cevap verebiliyor.
  • Bayilerin online olarak kullandığı İmalat Programı ile ürün çizimlerini, malzeme ve maliyet hesaplarını kolaylıkla yapabilir.
  • Online malzeme siparişi modülüyle, Kupa Cam Balkon web sitesinden çok pratik biçimde sipariş geçebilirsiniz.
  • Kupa Cam Balkon, kaliteli malzeme hammaddeleri, sorunsuz hareket tasarımı ve tamamı garantili sistemler ile müşteri şikâyetlerini en az seviyeye indirme başarısı,
  • Kolay montaj esasına göre tasarlanmış sistemler sayesinde montaj süresi kısaltılıyor.
  • Kupa Cam Balkon, güçlü teknik desteği ile bayilerin hem zor projelerinde hem de farklı tasarım ihtiyaçlarında gereken desteği sunuyor.
  • Tüm ürün gruplarında aksesuar ve profil gibi cam balkonu oluşturan malzemelerin tamamı Kupa Cam Balkon’dan temin edebilebilir durumdadır.

Kupa Cam Balkon Farkı

Kupa Cam, tamamı kendi tescilli tasarımları olan; katlanır, kayar ve üstten askılı camlama ürünleri ile müşteri şikayetleri en az olan; dolayısıyla bayilerini de en çok memnun eden sistemleri yaratma ayrıcalığına sahip bulunuyor.

Tüm Kupa Aksesuarları, Ankara Ostim’deki fabrikamızda bulunan son teknolojiye sahip makineler ile tecrübeli kadro tarafından üretilmektedir. Bu şekilde, her zaman sürdürülebilir kalite garanti edilmektedir. Kupa, ürünlerinde kullandığı malzemelerin kalitesiyle de dikkat çekmektedir. Örneğin tekerlek grubunda ve menteşe yataklarında kullanılan malzeme zamak’ın en güçlü formu olan zamak 5 ile üretilmektedir. Bu özelliği ile rakiplerinden ayrılmaktadır.

Siz de cam balkon bayiliği almak isterseniz bayilik ön başvuru formumuzu doldurun, uzman bayi yöneticisi ekibimiz aklınıza takılan tüm soruları profesyonel olarak anlatsın ve siz de diğer 100 bayimiz gibi aramıza katılın.

2 Yorum
  1. meraba balıkkesir ayvalık volkan pen yapı inşaat olarak bayilik almak isityoruz

Yorum Yazabilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir