fbpx

Blog

Yeniliğin Adı Kupa 3 Cam Balkon

Kategori Cam Balkon - Hareketli Cam Sistemleri 19 Kasım 2018

Dört mevsimin yaşandığı ülkemizde evlere her mevsimin güzelliğini yansıtan cam balkonlar yaşamı son derece kolaylaştırıyor. Bir yandan hava akımı, rüzgar, yağmur, kar vb. dış etkilerden korunma sağlarken diğer yandan ısı ve ses yalıtımı sağlayarak yaşam alanlarının konforunu artırıyor. Evinizin manzara yönüyle en zengin köşesi olan balkonlarınızda konforu ve sadeliği getiren Kupa Cam’ın tasarımını gerçekleştirdiği sistemin yeni adı Kupa 3 Cam Balkon Ostim tesislerinde üretilmektedir.  

Kupa 3 Cam Balkon Sisteminin Özellikleri:

 • Çift noktadan kilitleme
 • Üstteki boynuzu kendi açma ve kapama
 • 10 mm cam kalınlığı
 • Geniş teker çapı
 • Eloksal ve beyaz profil rengi seçenekleri
 • Beyaz, gri ve siyah kapak rengi seçenekleri
 • Temperli / lamine cam tipi
 • 70 cm maksimum kanat genişliği
 • 350 cm’ye varan sistem yüksekliği
 • Kayar açma yöntemi ile katlanarak yanlarda toplanma

Kupa 3 için tasarlanan profil kalınlığı cam balkon sektörü ve Türkiye’de kullanılan bütün sistemlerin üzerinde bir standarda sahiptir. O nedenle Kupa 3 diğer cam balkonlara göre daha uzun ömürlüdür. Çift noktadan kilit sistemi iki noktadan kilitlenmesi ile birlikte üst tarafından tekrar iki noktadan kilitlenmesi sayesinde rüzgar ve esnemelerle kilitlerin tutmama gibi bir durum söz konusu değildir. Sistemin çalışması çift raylı olduğundan dolayı çok rahat hareket etmek üzere tasarlanmıştır. Kanatlar açıldığında yan yana toplanmakta, sistemin profil kalınlığı ve et kalınlığı daha çok göze çarpmaktadır.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”13″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”40″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Kupa 3 sisteminin en büyük özelliği olan ray içerisindeki gidip gelmelerin çok rahat olması, montajdaki ayar ve problemlerin minimize edilmesini sağlamaktadır. Alt ve üst kilit birbirinden bağımsız vaziyettedir. Ancak birbirine bağımlı olarak da üretilme olanağı bulunmaktadır. Alt ve üst kilidin çift noktadan olması, metal zincir kullanılması, kulpun gerektiğinde yüksek ya da alçakta bırakılması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Profilin iç kısmındaki damlalık sistemi su tahliyesinde oldukça kolaylık sağlamaktadır. Dışarıdan tahliye açıldığında içeriye su girişini en aza indirgeyen bir sistemdir. Yenilikleri müşterileriyle buluşturmanın yollarını arayan Kupa Cam Balkon, cam balkon bayiliği ağını geliştirmeye yeni bayileri ile devam ederek tüm Türkiye’de sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

2 Yorum
 1. Merhaba kupa 3 serisi numune parca aksesuar görebilirmiyiz yerimiz izmir bucadadir .

Yorum Yazabilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir