fbpx

Blog

Kupa Cam Balkon Bayiliği Fırsatı

Kategori Bayi Özel, Cam Balkon - Hareketli Cam Sistemleri, Haberler 26 Kasım 2018

Yapılara estetik katan cam balkon sistemlerinin gelişimine katkı sunan Kupa Cam, balkon sistemlerinde yeniliğe ve ulusal-uluslararası bayilik ağını genişletmeye büyük önem veriyor. Kendi markası ile birlikte sektörde yer alan aktörlerin de gelişimine destek olacak tasarım uzmanlığı alt yapısına sahip Türkiye’deki ilk yerli firma olmanın haklı gurunu yaşıyor. Kendine ait tescilli ve özgün tasarımlarını tüketici ile buluşturan Kupa Cam Balkon Ostim tesisinde üretim ve Ar-Ge çalışmalarını sürdürüyor. Firma, aynı zamanda mevcut sistem ve modeller içerisinde de esneklik sunulurken tüketicinin talepleri doğrultusunda ihtiyaçları karşılamaya özen gösteren bir anlayışa sahip. Ürettiği ve satışa sunduğu sistemlerin tamamını garanti etmekte, firma müşteri şikayeti konusunda minimum orana sahip bir firmadır.

Tescil edilmiş modellerde kullanılan aksesuarların tümünü kendi tesislerinde üreten Türkiye’nin ilk ulusal markası Kupa Cam Balkon Ankara içerisinde başlattığı konfor ve kalite sunan hizmetlerini bayilik ağıyla güçlendiriyor. Ülkenin farklı noktalarında ve yurt dışında bayi ve alt bayi yapılanmasını sürdürüyor. Birlikte kazanıp mutluluğu birlikte paylaşma anlayışı ile bayileri ile olan ilişkilerini güçlü tutmaktadır. Her bir bayi sadece gelen sipariş ile ilgili tedariki ve montajı yapmakla kalmayıp sektörde gelişen ve değişen ne varsa bu konuda Kupa Cam ile birlikte kazanım elde ediyor. Bulunduğu şehrin en iyi firmaları arasından seçilen bayiler ile üretim ve montaj konusunda kusursuz sistemler almasını garanti ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Kupa Cam Balkon Farkı

Bayileri ile karşılıklı gelişimi kendine ilke edinen Kupa Cam çalışma modeli sayesinde bayi alt yapısı konusunda son derece istikrarlı bir profil çizmektedir. Sistemlerinde kullandığı yüksek dayanıklılık ve paslanma karşıtlığı özelliğine sahip bütün aksesuarlarını kendi üreten, cam balkon sektörü içerisinde olmanın haklı gururunu yaşayan Kupa Cam bayisi olmak bir ayrıcalık… Sektöründe öncü ve lider konumda olan, tüm ürünlerinin tasarımı kendine ait ve tescilli bir firmanın bayisi olmak isteyen paydaş adayları internet sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirler.

Sektörün gelişen ve değişen şartlarını işletmesine kazandırmak isteyenler için Kupa Cam Balkon bayiliği doğru seçim.

Bir Yorum
  1. Öncelikle merhaba iyi calismalar
    Konya’da eski marangozlar sanayi sitesinde MERiÇ CAM METAL yoğunluk hareketli cam sistemleri üzerine gerek demonte gerek montaj faaliyet gösteriyoruz bayilik için Bilgi almak istiyorum.

Yorum Yazabilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir