fbpx

Blog

Kupa 1 Balkon Camlamada Bir Klasik

Kategori Cam Balkon - Hareketli Cam Sistemleri 14 Kasım 2018

Perde kullanmak isteyen tüketiciler katlanır sistem cam balkon uygulanan mekanlarda aynı zamanda son derece önemli bir sorunla karşılaşmaktadır. Kumaş ya da stor perdelerin toplanıp tekrar açılması esnasında büyük sorun oluşturan nesne cam balkon katlama sisteminin çıkış aparatıydı. Çıkış aparatının meydana getirdiği en büyük sorun perdelerin açılıp kapanması esnasında perdeye takılarak geçişine engel olmasıydı. Perdeler kolay bir şekilde yönlendirilemediğinden perdelerin kısa bir sürede yıpranması kaçınılmaz olmaktaydı. Günlük hayatta yerleşim mekanlarında perdeyi ve cam balkon  katlama işlemini erkeklerden çok kadın tüketiciler yapmaktadır. Daha çok erkekler tarafından üretilip kadınlar tarafından kullanılan bir üründe beklentiyi karşılamak için oldukça yoğun bir çaba harcamak gereklidir. Dolayısıyla sorunun çözümü en çok kadınları mutlu edecektir.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Sorunun giderilmesi için çeşitli çare ve çözüm önerileri düşünülse de cam balkon sektöründe bu konuda tatmin edici bir sonuç alınamamıştı. Kupa Cam Balkon Ostim tesislerinde geliştirilen kılavuz yatağı tasarımı patentli olan Kupa 1 modeli bu sorunu ortadan kaldıracak çözümü hizmete sundu. Kupa 1 modelinde çıkış aparatına gerek duyulmadan kanatlar kolayca ve herhangi bir sorunla karşılaşmadan katlanabilmektedir.

 

Kupa 1 Tercihi Yapanlar Hangi Özelliklerden Yararlanır?

 • Öncelikle Kupa 1’de katlanır sistemin çıkış aparatının olmaması mekan içi görüntüde sade ve temiz bir görüş sağlar.
 • Daha çok balkon kapatma ihtiyaçlarında uygun bir çözümdür.
 • Açılı profil kapakları sayesinde bina ve balkon tasarımına uyumlu halde uygulanabilir.
 • Stor perde montajı ve kullanımını engellemez.
 • Kenarlarda yalıtımı artıran ekstra fitiller bulunur.
 • Her bir camda 4 tane teker bulunur.
 • Dörtlü teker ile kolayca sürükleme ve açma gerçekleştirir.
 • Yüksek kaliteli polyamidden üretilen ve farklı açılara uyarlanabilen profil kapakları.
 • Yüksek dayanıklılığa sahip profiller.
 • Tasarımı ile görüş alanını daraltmayan profiller sayesinde geniş görüş açısı.
 • Güçlendirilmiş metal aksamlar sayesinde paslanmaya karşı yüksek koruma.

Kupa Cam Balkon Ostim tesislerinde üretilen dayanıklı ve uzun ömürlü Kupa 1 ile mekanınızı ferahlatın. Kupa 1 ile sahip olacağınız cam balkon Ankara ve balkon kullanılan tüm şehirlerde ekstra mekanlar sunar.

Yorum Yazabilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir