fbpx

Blog

Düsseldorf Glasstec Fair 2018 Kapılarını Aralıyor

Kategori Haberler 5 Ekim 2018

Her yıl Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen Glasstec Fuarı bu sene 23 Ekim’de başlıyor.  Dünyanın önde gelen ticaret fuarının bu yılki trend konuları arasında;

  • Endüstri 4.0,
  • İnce cam,
  • Dokunmatik cam,
  • El sanatları,
  • Cephe
  • Akıllı gözlük teknolojisi

yer almaktadır. Katılımcıların trend konuların yanı sıra yeni ürünler üzerinde düşünme, uygulama ve yöntemler üzerine değerlendirmelerde bulunması beklenmektedir. Dört gün sürmesi planlanan organizasyon 26 Ekim 2018’de etkinliklerini tamamlamış olacak.

Glasstec Fuarı her açıdan yeni kriterler belirliyor. Yenilik cam sektörünün en büyük piyasalarına büyüme odaklı bir deneyim gerçekleştirdi. Camın geleceğe taşınacak trendleri fuarda görücüye çıkıyor. Teknik gelişmeler bakımından sektörün aktörlerinin toplandığı yer olması yönüyle bir vitrin görevi gören Glasstec cam sanayisinde yıllardır liderliği sürdürmektedir.

Glasstec Fuarında katılımcılar cam üretimi, üretim teknolojisi, cam işleme ve bitirme, cam ürünleri ve uygulamaları gibi konularda ürünlerini tanıtacaklardır. Glasstec yöneticisi Birgit Horn yeni trendlerin görücüye çıktığı fuarın küresel cam sektörünün gelecek yatırımlarının planlandığı en önemli organizasyon olduğunu belirtmektedir. Glasstec %96 gibi yüksek oranlarda geri bildirimin alındığı bir organizasyon olarak dikkat çekmektedir. Fuar çerçevesinde yapılacak konferanslarda teorik bilginin yanı sıra uygulamaya yönelik yenilikler uzmanlar tarafından sunulacaktır. Yüksek profilli Glasstec Konferansları uluslararası çapta ilgi gören etkinliklerdendir. Avantajı başarıya dönüştürmek için gerekli potansiyeli taşıdığı sektörün aktörlerince bilindiğinden katılım güçlü olmaktadır.

Kupa Cam Balkon Sistemleri olarak sektörde yaşanan değişim ve gelişimleri yakından takip ederek markamızın sektördeki konumunu güçlendirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda dünyanın değişik yerlerinde düzenlenen sektörel organizasyonları yakından takip ederek üretimden nihai tüketiciye kadar olan süreçte güçlü memnuniyet halkaları oluşturmanın bilinciyle hareket ediyoruz. Bu bakımdan küresel cam sektörünün önem verdiği fuar bizim için de son derece önem arz etmektedir.

Yorum Yazabilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir