fbpx

Blog

Kupa Cam Balkon Almanya Fuarı’nda

Kategori Bayilik, Cam Balkon Fuarı, Haberler 5 Temmuz 2022

Kupa Cam Balkon Almanya Fuarı’na katılıyor. Kupa Cam Balkon Almanya’nın Nürnberg kentinde 12 Temmuz’da düzenlenecek olan fuarda şov yapmaya hazırlanıyor.

Tolga Özcan

Kupa Cam Balkon Orion, Vega, Leo, Alecto, Arista ve Libra markalı ürünleriyle katılacağı fuarda Avrupa’nın dikkatini çekerek büyük bir başarıya imza atmaya hazırlanıyor. 

Balkon camlama ürünlerinde dünyadaki rakiplerine göre daha izolasyonlu olması sebebiyle Türk menşeli ürünlerine olan talebi artırıyor. Katılan rakiplerin teknik yönlerine ve Türkiye’deki alıcısına bakınca Türkiye’nin cam balkon ürünlerinde lider markası olan Kupa Cam Balkon’un fuarı domine etmesi sürpriz olmayacak.  

“Bu Sahnede Biz De Varız”

Kupa Cam Balkon Yurtiçi ve Yurtdışı Satış Pazarlama Müdürü Tolga Özcan, fuarı değerlendirdiği açıklamasında iki yılda bir yapılan bu fuarın geçen yıl pandemiden dolayı yapılamadığını hatırlattı. Tolga Özcan “Bu sahnede biz de varız demek için önemli bir viraj” olarak tanımladığı fuara ilk kez katıldıklarını belirtti.

Fensterbau Frontale
Foto: NürnbergMesse

Cam Balkon Ekipmanları İhracatı

Tolga Özcan, “Balkon camlama ürünleri dünyadaki rakiplerine göre Türk menşeli ürünler daha izolasyonludur ve bu sebepten ötürü Türk ürünleri bir tık daha kabul görür. Zaten Türkiye’de kalitesini ve farkını kanıtlamış olan Kupa Cam Balkon ürünleri de bu dünya pazarında istediği ve arzuladığı yeri alacaktır. Ürünlerimizin Türkiye’de var olan ve piyasa tarafından kabul gören kalitesinin yurtdışındaki firmalar tarafından da kabul görmesi ilk beklentimiz. Tüm dünya ülkelerine hitap edecek tipte ve seçenekteki ürün gamı ile de bu pazarda da adımızı global hale getirmek ve ihracatımızı artırmak” ifadelerini kullandı.

Yurt Dışı Bayilikler İçin Hazırız

Dünyanın her yerinden uygulama firmalarının bu fuara bayilik için geleceğini işaret eden Tolga Özcan, üretici bayilik ve demonte bayilik için talepler gelmesini beklediklerini söyledi. Kupa Cam Balkon Yurt İçi ve Yurt Dışı Pazarlama Müdürü, “Bizler de gelen her tip bayilikler için hizmet vermeye hazırız. Ürünleri beğendikten sonra kendi ülkesinde veya bizim fabrikamızda ürünlerle alakalı ilk imalat ve montaj eğitimi yani teknik yeterlilikleri tamamlandıktan sonra ürün sevki ve satış başlar” diye konuştu.

Festerbau Frontale-Pencere İnşaat Cephe Fuarı

Almanya’nın Nürnberg kentinde düzenlenen Fensterbau Frontale isimli fuarın tam açılımı şu şekilde: The Trade Show. Window. Door. Facade. + European Trade Fair for Machine Technology, Equipment and Supplies for the Wood Crafts  (Uluslararası Kapı, Pencere ve Cephe Fuarı / Ağaç işleme Makine Teknolojileri, Ekipmanları ve Malzemeleri Fuarı)

FENSTERBAU FRONTALE
Foto: NürnbergMesse

Pencereler, kapılar ve cepheler için yaz dönemi olarak dünyanın önde gelen ticaret fuarı niteliği taşıyan FENSTERBAU FRONTALE 12-15 Temmuz 2022’de Nürnberg’de düzenlenecek. Fuarda pencere yapımı, kapı yapımı ve cephe inşaatı için yenilikler; endüstri, ticaret ve otomasyon için öncü teknolojiler görücüye çıkacak. 2022’de Nürnberg’deki öne çıkan firma ve ürünler,  “FFconnected” başlığı altında çevrimiçi bir teklifi içerecek şekilde genişletilecek. Endüstri için küresel bir buluşma yeri olan FENSTERBAU FRONTALE, aynı anda hem canlı hem de çevrimiçi olarak deneyimlenebilecek ve dijital çözümlerin avantajlarıyla desteklenebilecek.

FENSTERBAU FRONTALE
Foto: NürnbergMesse

Kupa Cam Balkon

Kupa Cam Balkon fuara şu ürünlerle katılıyor:

12 Temmuz’da düzenlenecek olan FENSTERBAU FRONTALE + HOLZ-HANDWERK (Pencere İnşaat Cephe + Ahşap İşçiliği) temalı fuara iddialı bir şekilde hazırlanan Kupa Cam Balkon firması katlanır cam ürünlerinde şu markalarla temsil ediliyor:

  1. Katlanır Sistem

ORiON (Isıcamlı katlanır sistem),

LEO (Kupa 3),

LEO MINOR (Kupa 4),

POLAR (K4 Isıcam)

  1. Giyotin Sistem

VEGA (Silinebilir Isıcamlı Giyotin)

VIRGO (Isıcamlı Giyotin)

  1. Sürme Sistem

ALECTO MINOR (Eşiksiz Tek Cam)

ALECTO (Eşiksiz Isıcamlı)

ARISTA MİNOR (Eşikli Tek Cam)

ARISTA (Eşikli Isıcamlı)

  1. Üstten Askılı

LIBRA (Pro)

LIBRA MINOR (Eko)

ORION – Isıcamlı Katlanır Sistem

ORION, Otomobil Kalitesinde Katlanır Sistem

Kupa Cam Balkon’un en fazla ilgi görmesi beklenen ürünlerinden olan ORION için bir parantez açmamız gerekli. ORION, Kupa Cam Balkon markasının adeta parlayan yıldızı konumunda. ORION birkaç özelliğinden dolayı Türkiye’de ve dünyada rakiplerinden üstün özellikleriyle dikkat çeken bir üründür. Özellikle rulman sisteminde kullanılan Zamak 5 gibi kaliteli ve pahalı bir metal alaşımı ORION’un otomobil kalitesinde bir ürün olmasını sembolize ediyor. Çünkü  Zamak 5, metal alaşımı ünlü otomobil markalarının motor aksamında kullanılıyor. Bunun da sebebi uzun süreli kullanımı garanti etmesi. ORION ısıcamlının tamamen contalı sistem oluşuyla da dünyada tek olduğunu hatırlatalım. Genelde piyasada da “Contalı sistem” olarak bilinen ORION, Kupa Cam Balkon’un en çok ilgi çeken ürünü konumunda.

Türkiye’nin en büyük cam balkon tekerini ORION kullanmaktadır. Yani 42 mm teker çapıyla ve Zamak 5 ile üretilen Türkiye’nin kendi alanında en büyük cam balkon tekerine sahip olması ORION’un sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanılmasını garanti ediyor. ORION’un dikkat çeken ve rakiplerinde olmayan bir başka özelliği ise tekli kılavuz yatağı dediğimiz yaylı ve yaysız olmak üzere iki ayrı modelde bir toplama parçası kullanılmasıdır. Bu da kanatların rüzgarda açıldıktan sonra geri kapanmasını engeller. Fuarda görücüye çıkan diğer ürünlerlimizle ilgili detaylı bilgiyi www.kupacambalkon.com sitemizden alabilirsiniz.

Yorum Yazabilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir